Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
Slide One
previous arrow
next arrow

O Mnie

ARANŻACJA WNĘTRZ STUDIO BDB – TARNOWSKIE GÓRY

Studio BDB, znajdujące się w Tarnowskich Górach, zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Projektuję wnętrza domów nowych, jak i do kapitalnego remontu mieszkań, a także sklepów, biur, restauracji i innych obiektów.

Architekturą i aranżacją wnętrz zajmuję się od dwudziestu lat. Jestem laureatką prestiżowego konkursu organizowanego przez SARP – Wnętrze Roku Województwa Katowickiego 1995. W 2013 roku dostałam wyróżnienie za projekt łazienki w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez kwartalnik „Wokół płytek ceramicznych”, a w 2015 roku zajęłam III miejsce za wnętrze, w konkursie tego samego organizatora. W 2015 roku zdobyłam też II miejsce za projekt pt. „Inspirujące wnętrze” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Konospan i firmę Cad Projekt.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Doświadczenia zawodowe staram się łączyć z kreatywnością i poczuciem piękna, dzięki czemu projektowane wnętrza są zarazem funkcjonalne i estetyczne. Lubię nowoczesne wnętrza, proste, klarowne, o ponadczasowej stylistyce.

WNĘTRZE PROSTE I FUNKCJONALNE

Praca architekta wnętrz polega nie tylko na tworzeniu układów przestrzennych, którym nadawana jest funkcjonalność, ale także na kreowaniu nowych horyzontów oczekiwań. Sukcesem w projektowaniu wnętrz jest tworzenie nowej koncepcji miejsca, w którym spełnione są potrzeb osób dla których pracuję. Najlepsze rezultaty w projektowaniu osiągam przy wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.